درخواست تبدیل شدن به مدرس

ارسال درخواست تبدیل شدن به مدرس برای تدریس در مجموعه بست یاد

قبل از ارسال درخواست استخدام، می‌بایست از طریق لینک ثبت نام ، اقدام به ثبت نام انجام داده باشید. با ارسال درخواست و تایید توسط مدیریت می توانید به یک مدرس در سایت بست یاد تبدیل شوید و دوره های خود را بسازید و کسب درآمد کنید. از هر دوره درصدی سهم سایت بست یاد است و مابقی بدون کسری به حساب شما واریز خواهد شد. پس از تایید باید اطلاعات کامل خود و حساب را برای ما ارسال کنید.

چگونه به یک مدرس تبدیل شویم؟

در اینجا می توانید به یک مدرس تبدیل شده و کسب درآمد کنید

ثبت نام برای تبدیل شدن به یک معلم

برای باید این فرم را پر کنید

اساتید محترم برای تبدیل وضعیت به مدرس در وب سایت بست یاد می‌بایست پس از ارسال درخواست از طریق فرم موجود در صفحه، عکس کارت ملی خود را به ایمیل زیر ارسال بفرمایید. info@bestyad.ir
اساتید محترم برای ایجاد دوره‌های آنلاین در وب سایت بست یاد می‌بایست موارد زیر را رعایت فرمایند :
  1. در ویدیوهای آموزشی که تهیه میکنید می‌بایست آرم مجموعه بست یاد و آدرس اینترنتی وب سایت موجود بوده و ایمیل و موارد ارتباطی مشابه مربوط به استاد موجود نباشد. در غیر این صورت دوره شما مورد تایید قرار نخواهد گرفت.
  2. از درآمد حاصل شده در دوره‌های آنلاین، 40 درصد حق مجموعه بست یاد می‌باشد.
از درآمد حاصل شده در دوره‌های گروهی، 30 درصد حق مجموعه بست یاد می‌باشد.
از درآمد حاصل شده در تدریس خصوصی، 20 درصد (قابل انعطاف بر اساس رزومه کاری در این مجموعه)، حق مجموعه بست یاد می‌باشد. توجه داشته باشید که این حق معرفی تا زمان پایان تدریس استاد به شاگرد، می‌بایست به حساب مجموعه از طریق شماره حساب مجموعه واریز شود. در غیر این صورت تمام موارد مربوط به استاد مورد نظر معلق و لغو خواهد شد.