درباره ما

این بخشی از سابقه کاری درباره ماست

50
درخواست تدریس
30
مدرس مجرب و کارآزموده
250
دانشجو
5
دوره های برگزارشده

“انسان‌های بزرگ زاده نمی‌شوند بلکه ساخته می‌شوند .”

پروفسور حسابی

تاریخچه مجموعه بست یاد

ایده وب سایت بست یاد از بهار ۱۳۹۵ توسط مهندس رضا عمویی شکل گرفته و در ابتدا بیشتر به سمت انتشار مطالب علمی و مشاوره‌ای سوق داشت. در تابستان سال ۱۳۹۶ به دلیل اینکه مهندس عمویی مدرس درس ریاضیات بوده و ایده استخدام مدرس و کار تدریس را همیشه در سر داشتند، به ایجاد بستری برای کسب درآمد آن دسته از اساتیدی که انگیزه تدریس و آموزش را دارند، تصمیم گرفته و از تمامی عزیزانی که سابقه تدریس در درس‌های مختلف مدرسه و دانشگاه، زبان‌های خارجی، امور هنری، امور مذهبی و امور فرهنگی دارند، دعوت به عمل آورده تا به سیستم بست یاد بپیوندند.

امید است با همکاری اساتید مجرب و کارآزموده مجموعه بست یاد، بتوانیم گام بزرگی در تحقق امر مهم آموزش و یادگیری آینده‌سازان کشور عزیزمان ایران برداریم.

بست یاد چگونه کار می‌کند؟

در سیستم بست یاد سه سبک کلاس وجود دارد :

  1. آنلاین
  2. گروهی
  3. خصوصی

برای دوره‌های آنلاین و گروهی که در منوی دوره‌ها قابل مشاهده می‌باشد، به صورت مستقیم دوره را خرید می‌کنید. پس از خرید دوره آنلاین تمام ویدئوهای دوره برای شما باز شده و می‌توانید یک به یک مشاهده فرموده و در صورت وجود آزمون، آزمون‌ها را امتحان داده و از خود ارزیابی داشته باشید. اما پس از خرید دوره حضوری با شما تماس گرفته و بقیه موارد را با شما هماهنگ خواهیم کرد.

کلاس‌های خصوصی در منوی دوره‌ها -> تدریس خصوصی موجود می‌باشد. برای استخدام مدرس خصوصی می‌بایست ابتدا اساتید کلاس مورد نظر را از جهات مختلف مانند یکسان بودن منطقه تدریس استاد با شما و سابقه تدریس را در منوی اساتید دوره موردنظر بررسی کرده و سپس اقدام به خرید یک جلسه کلاس بفرمایید. پس از خرید یک جلسه کلاس با شما تماس گرفته و موارد دیگر را هماهنگ خواهیم کرد. توجه داشته باشید تا مادامی که نیاز به مدرس مورد نظر دارید می‌بایست هزینه کلاس را هر جلسه پرداخت کنید.

نکته مهمی که در دوره‌های ما وجود دارد، رضایت شاگردان می‌باشد و به همین منظور هر چند جلسه از شما نظرسنجی در مورد کیفیت اساتید کلاس پرسیده می‌شود و نظرات شما در ادامه کار اعمال خواهد شد.

تیم ما

با تیم قدرتمند ما بیشتر آشنا شوید!

نشان ثبت ملی رسانه دیجیتال

مجوز اخذ شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیکی

مجوز اخذ شده از وزارت صنعت، معدن و تجارت جهت کسب و کار اینترنتی